the sims 3

18. února 2009 v 13:02 | čítaj
zdroj:thesims.com(tato stranka už neexistuje)The Sims 3 vám přinesou svobodu v tvorbě jedinečných Simíků a odstartování jejich existence ve vámi navrženém, živém prostředí, plném neomezených možností!

Nové živoucí prostředí bez hranic - Vaši Simíci mohou volně objevovat svůj okolní svět.

Nový nástroj Vytvoř si Simíka - Vytvořte si každého Simíka, který vás napadne.

Nové realistické charaktery - Každý Simík má nyní skutečně jedinečnou osobností s typickými charakterovými vlastnostmi.

Nové neomezené možnosti vlastních úprav - Kdokoli si nyní může upravit cokoli podle vlastních představ.

Nový rychlý a přizpůsobivý herní systém - V The Sims 3 je život Simíků ještě pestřejší.

VIAC O SIMS3:
V The Sims 3 se život vašich Simíků už netočí jen kolem jejich domu. Otevřete jim dveře a objevujte s nimi možnosti nového města. Všichni Simíci - a tedy i vaši sousedé, kolegové v práci a přátelé - mají charakteristické povahy. Se sousedy se můžete potkat, když si jdete ráno zaběhat, nejlepší kamarád vás pozve k sobě domů na večeři, s rodinou strávíte slunečný den v parku, nebo vezmete svůj nový objev na romantický piknik na pláži v záři zapadajícího slunce. Udržujte celoživotní přátelství a vášnivé antipatie. Kdo ví, co se vám při objevování okolního světa může přihodit! Vaši Simíci se náhodou setkají s bývalým přítelem či přítelkyní, kamarádem, kterého dlouho neviděli, nebo úhlavním rivalem. Město je Simíkům otevřeno dokořán!

Svou osobitost, zčásti zformovanou povahami svých simích obyvatel, má i samotná čtvrť. Uděláte maminku, která fotbalovou fanynkou a žije se svou rodinou v příměstské části? Nebo bohatého podnikatele, majitele okázalého sídla s výhledem na moře? Volba je jen na vás. Svůj životní prostor si můžete udělat přesně takový, jaký chcete.


DALEJ:

Nový nástroj Vytvoř si Simíka

S novým, jednoduše ovladatelným editorem máte k dispozici neomezené množství vlastních úprav pro vznik naprosto originálního Simíka. Rozhodněte si o tom, jakou bude mít váš Simík postavu - štíhlou, plnoštíhlou, nebo to bude svalovec? Zvolte také vzhled jeho obličeje, odstín pleti, barvu vlasů a jejich střih, tvar a barvu očí a konečně i oblečení a další doplňky.

Novinka - upravujte cokoli podle svého

Postavte si dům svých snů a udělejte si z něj perfektní domov. Upravovat můžete naprosto vše - podlahy, dekorace, oblečení, pohovky, tapety i odstíny skel v oknech. Měnit barvy a vzory je nyní jednoduché a zábavné. K dispozici tak máte nekonečné množství variant vlastních úprav. Vaši čtvrť můžete také osídlit modelovými domy a vybavením. Kteří ze Simíků se nastěhují do luxusních vil, studentských privátů, báječných rodinných domků či útulných chat?


the end.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama